HLEDÁM PŘESNÉ AUTOKOBERCE PRO MÉ:

Udržitelné sériové autorohože

Udržitelné sériové autorohože

Kromě toho, že chceme našim zákazníkům nabízet krásné, exkluzivní a skvěle padnoucí produkty, je také naším úkolem zacházet správně s lidmi a životním prostředím. Je nutné se k zemi chovat šetrně a neplýtvat jejími zdroji, neboť máme zodpovědnost za další generace. Proto věříme, že výroba a doprava našich autosetů probíhá udržitelnou cestou.

Na těchto zásadách jsme stavěli mnohá rozhodnutí, které jsme pečlivě zvážili:

  1. Při výrobě autorohoží vzniká odpadový koberec, který je dále zpracován specializovanou recyklační firmou. K zajištění jeho dalšího 100% zpracování využívá moderní stroje.  To vede k nulovému odpadu během celé výroby rohožek.
  2. Dodáváme více než 1.500 rohoží na míru. Každé auto má svou vlastní formu, a tak je možné pro každé auto sestavit jedinečnou sadu autokoberců. Můžete si vybrat z různých kvalit a barev. Mámem pro Vás na výběr různá barevná obšití. Jakmile je nějaký typ rohože stornován, je přeřazen mezi starší typy. Tak je šance, že si objednáte znovu právě tentýž set velmi nízká. V souvislosti s udržitelností

  3. Máme internetové stránky téměř pro každou evropskou zemi, od Švédska po Španělsko a od Itálie po Rumunsko. Vzhledem k tomu, že máme produkci na různých místech v Evropě, jsme schopni dodávat rohože v blízkosti zákazníka. Přesto musí naše zakázky urazit mnoho kilometrů. Přitom je pro nás důležité, že všechno probíhá bez tvorby CO2. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro zásilkovou službu (DPD), která doručuje zásilky ekologicky bez CO2.

  4. Balíme naše autosety do tenké, ale velmi pevné plastové folie, která může být při správném vytřízení odpadu 100% dále zpracována.

Téma udržitelnosti je pro nás důležité, neboť si myslíme, že je důležité neustále hledá nová řešení tak, abychom zůstali jedničkou v našem oboru.