HLEDÁM PŘESNÉ AUTOKOBERCE PRO MÉ:

 

Koberce do karavanu pro Laika

Naše koberce do karavanu Laika jsou 100% vyrobené na míru. V našem systému máme jedinečné tvary, které se přizpůsobí každému obytnému autu. Koberce si můžete sami vybrat. Váš karavan s nimi bude jako úplně nový! Níž si vyberte typ Vašeho obytného vozu a potom rok výroby. Poté najdete různé druhy, které dodáváme pro Vaši Laika! Pokud máte nějaké otázky, můžete nám kdykoliv poslat e-mail.

KOBERCE DO KARAVANU Laika

Pro každý model Laika máme jiné koberce. Můžete si je objednat online. Jsou vyrobené na míru pro každé obytné auto. Pro každý model Laika máme jedinečné tvary. Jejich tvar můžete vidět v článku pod fotografiemi.

KOBERCE Z VPICHOVANÉ PLSTI

Koberce z vpichované plsti do karavanu Laika jsou vyrobené z hrubého kvalitního koberce. Mají celkovou hmotnost 2 000 gr/m2.

KOBERCE S ŽEBROVANÝM VZOREM

Koberce s žebrovaným vzorem jsou vyrobeny z hrubého kvalitního koberce a vpichované plsti. Mají celkovou hmotnost 2 750 g/m2.

VELUROVÉ KOBERCE

Velurové koberce jsou vyrobené z luxusního všívaného koberce. Jsou to koberce s nejlepším poměrem cena/kvalita. Hmotnost koberce je 2 100 g/m2. Nečistoty na něm zůstávají, takže se snadno čistí. Řadí se k nejprodávanějším.

SUPER-VELUROVÉ KOBERCE

Super-velurové koberce mají vyšší hmotnost - 2500 g/m2 a jsou dodávané bez dodatečného zpevnění paty. To jim dodává exkluzivní vzhled.  

DIAMANT KOBERŮ PRO OBYTNÉ VOZY  

Diamant je typ koberce, který patří mezi nejlepší na trhu. Je to superlativ pro Váš model Laika. Má hmotnost 3,076 gr/m2.

KOBERCE DO OBYTNÉ PLOCHY KARAVANU

Všechny koberce Laika do obytného auta se dodávají s upevňovacím materiálem, díky kterému je jejich umístění a používání bezpečné. S různými kvalitami máte také řadu možností, jako je například jejich etiketa, barva, okraje, počet atd. Pokud si nejste jistí, který model auta máte, kontaktuje nás.

Laika