HLEDÁM PŘESNÉ AUTOKOBERCE PRO MÉ:

 

Koberce do karavanu pro Niesmann + Bischoff

Naše koberce do karavanu Niesmann + Bischoff jsou 100% vyrobené na míru. V našem systému máme jedinečné tvary, které se přizpůsobí každému obytnému autu. Koberce si můžete sami vybrat. Váš karavan s nimi bude jako úplně nový! Níž si vyberte typ Vašeho obytného vozu a potom rok výroby. Poté najdete různé druhy, které dodáváme pro Vaši Niesmann + Bischoff! Pokud máte nějaké otázky, můžete nám kdykoliv poslat e-mail.

KOBERCE DO KARAVANU Niesmann + Bischoff

Pro každý model Niesmann + Bischoff máme jiné koberce. Můžete si je objednat online. Jsou vyrobené na míru pro každé obytné auto. Pro každý model Niesmann + Bischoff máme jedinečné tvary. Jejich tvar můžete vidět v článku pod fotografiemi.

KOBERCE Z VPICHOVANÉ PLSTI

Koberce z vpichované plsti do karavanu Niesmann + Bischoff jsou vyrobené z hrubého kvalitního koberce. Mají celkovou hmotnost 2 000 gr/m2.

KOBERCE S ŽEBROVANÝM VZOREM

Koberce s žebrovaným vzorem jsou vyrobeny z hrubého kvalitního koberce a vpichované plsti. Mají celkovou hmotnost 2 750 g/m2.

VELUROVÉ KOBERCE

Velurové koberce jsou vyrobené z luxusního všívaného koberce. Jsou to koberce s nejlepším poměrem cena/kvalita. Hmotnost koberce je 2 100 g/m2. Nečistoty na něm zůstávají, takže se snadno čistí. Řadí se k nejprodávanějším.

SUPER-VELUROVÉ KOBERCE

Super-velurové koberce mají vyšší hmotnost - 2500 g/m2 a jsou dodávané bez dodatečného zpevnění paty. To jim dodává exkluzivní vzhled.  

DIAMANT KOBERŮ PRO OBYTNÉ VOZY  

Diamant je typ koberce, který patří mezi nejlepší na trhu. Je to superlativ pro Váš model Niesmann + Bischoff. Má hmotnost 3,076 gr/m2.

KOBERCE DO OBYTNÉ PLOCHY KARAVANU

Všechny koberce Niesmann + Bischoff do obytného auta se dodávají s upevňovacím materiálem, díky kterému je jejich umístění a používání bezpečné. S různými kvalitami máte také řadu možností, jako je například jejich etiketa, barva, okraje, počet atd. Pokud si nejste jistí, který model auta máte, kontaktuje nás.

Niesmann + Bischoff