HLEDÁM PŘESNÉ AUTOKOBERCE PRO MÉ:

 

Rohožky do traktoru pro Krone

Naše rohožky do traktoru Krone jsou vyrobené 100 % na míru. V našem systému máme jedinečný lisovací vzor pro mnohé traktory. Rohožky si můžete zkombinovat sami. Váš traktor bude s našimi rohožkami opět jako nový! Vyberte si z nabídky níže typ svého traktoru. Potom najdete různé druhy, které dodáváme pro Váš traktor Krone! V případě otázek nám můžete kdykoliv poslat e-mail.

ROHOŽKY DO TRAKTORA Krone

Ke každému traktoru Krone můžeme dodat rohožky. Můžete si je objednat kompletně online. Podložky jsou vyrobené na míru. Máme v nabídce jedinečné tvary rohožek pro každý typ traktoru online. Lisovací vzor Vám ukážeme v části pod fotografiemi. Pokud ještě není k dispozici, můžeme Vám ho vyrobit na míru, pokud nám zašlete papírovou verzi anebo digitální nákres ve formátu .dxf.

PLSTĚNÉ ROHOŽKY DO TRAKTORU

Plstěné podložky do traktoru Krone jsou z hrubého kvalitního koberce. Tyto rohožky do traktoru mají celkovou hmotnost 2 000 gr / m2.

ROHOŽKY DO TRAKTORU Z ŽEBROVANÉHO KOBERCE

Rohožky do traktoru z žebrovaného koberce jsou z hrubého kvalitního koberce a mají žebrovaný vzor. Žebrovaný koberec má celkovou hmotnost 2 750 g / m2.

VELUROVÉ ROHOŽKY DO TRAKTORU

Velurové rohožky do traktoru jsou vyrobené z luxusního prošívaného koberce. Jedná se o rohože do traktoru s nejlepším poměrem cena / kvalita. Koberec má hmotnost 2 100 g/m2. Nečistoty zůstávají na tomto kberci, což ulehčuje čištění. Tyto rohože si zákazníci vybírají nejčastěji.

Krone