Vítejte!

Produkty z autokoberce-online.cz

1

Plstěné autokoberce

Plstěné autokobercePlstěné rohožky dodáváme zpravidla jako standartní rohožky. Koberec je z robustního materiálů a má celkovou váhu od 2.000 gr./m². Koberec je vybavený protiskluzovou podložkou. Tyto autokoberce jsou k máni ve dvou barvách: černá a grafitová. Dodáme tyto rohožky s upevňovacími prvky. Tak můžete rohožku bezpečně připevnit. Dodací lhůta činí 3-4 Pracovní dny.
2

Žebrované koberce

Žebrované koberceTyto autokoberce jsou z robustního plstěného koberce S žebrovanou optikou. Koberec má celkovou váhu od 2750 gr./m². Tyto koberce dodáváme v antracitové barvě. Mají protiskluzovou podložku. Rohožka spolujezdce bude dodána dodatečně se zajištujícími háčky. Dodáváme tyto rohožky s připevňovácími prvky. Tak můžete své rohožky bezpečně připevnit. Dodací lhůta činí 3-4 pracovní dny.
3

Velurové koberce

Velurové koberceTyto autokoberce jsou vyrobený z luxusního všívaného koberce. Máte nejlepší poměr ceny a kvality. Koberec se skládá z Nylonu. Váha koberce je 2.100 gr./m². Tyto rohože jsou snadné k čištění. Nabízíme tyto rohože v šesti různých barvách: černá, tmavě šedá, tmavě modrá, světlé modrá, červená a béžová. Rohožka spolujezdce dodáme dodatečně se zajištujícími háčky. Dodáváme tyto rohožky s připevňovácími prvky, tak můžete své rohožky bezpečně připevnit. Dodací lhůta činí 3-4 pracovní dny.
4

Vysoce kvalitní velurové koberce

Vysoce kvalitní velurové koberceAutokoberce jsou vyrobený z vysoce kvalitního všívaného koberce. Tyto rohože jsou velmi tlusté a těžké. Nemají podpatník. Koberec se vyrábí z Nylonu. Váha koberce je 2.500 gr./m². Koberce se snadno čistí. K dostání jsou ve dvou různých barvách: černá a tmavě šedá. Dodáváme tyto rohožky s připevňovácími prvky. Tak můžete své rohožky bezpečně připevnit. Dodací lhůta činí 3-4 pracovní dny.
5

Gumové podložky

Gumové podložkyTyto rohože mají zvýšený lem a jsou ze 100% z gumy. Jsou protiskluzové, pevné a bez zápachu. Tyto koberce jsou ideální na podzim a na zimu chrání před nečistotou a vlhkosti. Rohože se čistí jednoduše vodou. Jsou k dostání v černé barvě. Některé modely jsou dostání ještě také v šedé nebo béžové barvě. Dodací lhůta činí 3-4 týdny.
6

Rohože do kufru

Rohože do kufruRohože do kufru jsou na okraji 3-5 cm vysoké. Je to protiskluzová rohožka z plastu. Chrání Váš kufr před vlhkosti a nečistotou, je bez zápachu a je k dostání pouze v černé barvě. Doba dodání činí 3-4 týdny.